INA Gelenkkopf
GIKL14-PW
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
52,41
exkl. MWST
44,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
41,92
exkl. MWST
35,23
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0810 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 14 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 36 mm |
| Breite | 75 mm |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
