INA Gelenkkopf
GAR8-DO
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
24,66
exkl. MWST
20,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
19,73
exkl. MWST
16,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0560 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,029 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
