INA Gelenkkopf
GAR80-DO-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.028,95
exkl. MWST
864,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
823,16
exkl. MWST
691,73
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0550 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 55 mm |
| Gewicht | 12,5 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
