INA Gelenkkopf
GAR6-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
24,68
exkl. MWST
20,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
19,74
exkl. MWST
16,59
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0540 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 6 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 21 mm |
| Breite | 6 mm |
| Gewicht | 0,017 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
