INA Gelenkkopf
GAR60-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
574,18
exkl. MWST
482,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
459,34
exkl. MWST
386,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0520 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 135 mm |
| Breite | 44 mm |
| Gewicht | 5,94 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
