INA Gelenkkopf
GAR60-DO-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
485,33
exkl. MWST
407,84
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
388,26
exkl. MWST
326,27
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0510 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 135 mm |
| Breite | 44 mm |
| Gewicht | 5,9 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
