INA Gelenkkopf
GAR50-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
397,34
exkl. MWST
333,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
317,87
exkl. MWST
267,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0500 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 112 mm |
| Breite | 241 mm |
| Gewicht | 3,364 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
