INA Gelenkkopf
GAR45-DO-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
413,79
exkl. MWST
347,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
331,03
exkl. MWST
278,18
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0480 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 102 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
