INA Gelenkkopf
GAR40-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
246,57
exkl. MWST
207,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
197,25
exkl. MWST
165,76
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0470 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 92 mm |
| Breite | 28 mm |
| Gewicht | 1,95 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
