INA Gelenkkopf
GAR35-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
171,19
exkl. MWST
143,86
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
136,96
exkl. MWST
115,09
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0450 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 82 mm |
| Breite | 181 mm |
| Gewicht | 1,513 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
