INA Gelenkkopf
GAR30-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
148,94
exkl. MWST
125,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
119,15
exkl. MWST
100,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0440 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 73 mm |
| Breite | 22 mm |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
