INA Gelenkkopf
GAR30-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
160,72
exkl. MWST
135,06
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
128,58
exkl. MWST
108,05
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0430 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 73 mm |
| Breite | 146,5 mm |
| Gewicht | 0,936 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
