INA Gelenkkopf
GAR17-DO
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
61,05
exkl. MWST
51,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
48,84
exkl. MWST
41,04
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0350 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 46 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,19 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
