INA Gelenkkopf
GAR15-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,89
exkl. MWST
35,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
33,51
exkl. MWST
28,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0340 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 12 mm |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
