INA Gelenkkopf
GAL50-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
478,31
exkl. MWST
401,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
382,64
exkl. MWST
321,55
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0310 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 112 mm |
| Breite | 35 mm |
| Gewicht | 3,52 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
