INA Gelenkkopf
GAL35-UK-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
194,35
exkl. MWST
163,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
155,49
exkl. MWST
130,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0290 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 82 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
