INA Gelenkkopf
GAL25-DO
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
73,11
exkl. MWST
61,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
58,49
exkl. MWST
49,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0270 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 64 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 0,56 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
