INA Gelenkkopf
GAKR20-PB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
79,68
exkl. MWST
66,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
63,75
exkl. MWST
53,57
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0160 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 50 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 0,38 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
