INA Gelenkkopf
GAKR10-PB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,44
exkl. MWST
29,78
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,35
exkl. MWST
23,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0100 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 28 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,055 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
