INA Gelenkkopf
GAKL30-PB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
159,15
exkl. MWST
133,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
127,32
exkl. MWST
106,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.0060 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 70 mm |
| Breite | 37 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
