HUSQVARNA 597 24 59-42
Freischneiderjacke High Viz S
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
169,99
exkl. MWST
142,85
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
152,99
exkl. MWST
128,56
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 8012724.9002 |
|---|---|
| EAN-code | 7333377084001 |
Beschrijving
Specificaties
| Farbe | Orange |
|---|---|
| Größe | S |
| Länge | 415 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breite | 310 mm |
| Höhe | 75 mm |
| Bruttogewicht | 780 g |
| Netto-Gewicht | 780 g |
Nederlands
Deutsch
English
