HOLZSTAR Abricht-Dickenhobelmaschine
5905200 ADH 200
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
379,61
exkl. MWST
420,00
€
Actie tot
31-8-2026
499,80
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
379,61
exkl. MWST
319,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Länge | 790 mm |
|---|---|
| Breite | 470|mm |
| Anschlussspannung | 230 V |
| Netzfrequenz | 50 Hz |
| Höhe | 465 mm |
| Absaugstutzen-Ø | 58 mm |
| Max. Spanabnahme | 2 mm |
| Einstellbereich Winkelanschlag | 90 – 45 ° |
| Antriebsleistung | 1,5 kW |
| Arbeitshöhe | 5 - 120 mm |
Nederlands
Deutsch
English
