Hoekfrees 90grad. Z8 inwendige koeling D
100mm voor SDMT12
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
589,42
exkl. MWST
495,31
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
501,–
exkl. MWST
421,01
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 100,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 100 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 45 mm |
| Abmessungen Ø d h7 | 32 mm |
| Abmessungen L | 50 mm |
| Abmessungen L1 | 50 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 10 mm |
| Zähnezahl | 8 |
| Wendeschneidplatte | SDMT 120508... |
| Anzahl Schneiden | 8 |
| Aufnahmetyp | Fräsdornaufnahme |
| Abmessungen L1 | 50 mm |
| Ø d1 = k10 | 100,00 mm |
Nederlands
Deutsch
English
