Hoekfrees 90grad. Z7 inwendige koeling D
50mm voor APKT10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
338,32
exkl. MWST
284,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
287,56
exkl. MWST
241,65
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 50,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 50 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 18 mm |
| Abmessungen Ø d h7 | 22 mm |
| Abmessungen L | 40 mm |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| IK | nein |
| Schnitttiefe ap/max. | 9 mm |
| Zähnezahl | 7 |
| Wendeschneidplatte | APKT 10... |
| Anzahl Schneiden | 7 |
| Aufnahmetyp | Fräsdornaufnahme |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| Ø d1 = k10 | 50,00 mm |
Nederlands
Deutsch
English
