Hoekfrees 90grad. Z6 inwendige koeling D
40mm voor APKT10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
321,75
exkl. MWST
270,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
273,49
exkl. MWST
229,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 40,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 40 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 14 mm |
| Abmessungen Ø d h7 | 16 mm |
| Abmessungen L | 40 mm |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| IK | nein |
| Schnitttiefe ap/max. | 9 mm |
| Zähnezahl | 6 |
| Wendeschneidplatte | APKT 10... |
| Anzahl Schneiden | 6 |
| Aufnahmetyp | Fräsdornaufnahme |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| Ø d1 = k10 | 40,00 mm |
Nederlands
Deutsch
English
