Hoekfrees 90grad. Z5 inwendige koeling D
50mm voor SDMT12
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
389,37
exkl. MWST
327,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
330,96
exkl. MWST
278,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 50,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 50 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 18 mm |
| Abmessungen Ø d h7 | 22 mm |
| Abmessungen L | 40 mm |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 10 mm |
| Zähnezahl | 5 |
| Wendeschneidplatte | SDMT 120508... |
| Anzahl Schneiden | 5 |
| Aufnahmetyp | Fräsdornaufnahme |
| Abmessungen L1 | 40 mm |
| Ø d1 = k10 | 50,00 mm |
Nederlands
Deutsch
English
