Hoekfrees 90grad. Z10 inwendige koeling
D160mm voor APKT16
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
909,35
exkl. MWST
764,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
772,95
exkl. MWST
649,54
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 160,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 160 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 63 mm |
| Abmessungen Ø d h7 | 40 mm |
| Abmessungen L | 63 mm |
| Abmessungen L1 | 63 mm |
| IK | nein |
| Schnitttiefe ap/max. | 14 mm |
| Zähnezahl | 10 |
| Wendeschneidplatte | APET/APKT 16... |
| Anzahl Schneiden | 10 |
| Aufnahmetyp | Fräsdornaufnahme |
| Abmessungen L1 | 63 mm |
| Ø d1 = k10 | 160,00 mm |
Nederlands
Deutsch
English
