HM-VIERTELSTABFRAESER, 8/R3,2
MM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,05
exkl. MWST
16,01
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,24
exkl. MWST
12,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Länge | 97 mm |
|---|---|
| Durchmesser | 9,5 mm |
| Breite | 35 mm |
| Schaft-Ø | 8 mm |
| Gewicht | 0,04 kg |
| Höhe | 31 mm |
| Gesamtlänge (G) mm | 41 mm |
| Arbeitslänge mm | 10,2 mm |
Nederlands
Deutsch
English
