Hefboompers met kniehefboom 800kp Berg +
Schmid Pressentechnik
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
591,81
exkl. MWST
497,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
562,22
exkl. MWST
472,45
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Tischfläche | 120 x 160 mm |
|---|---|
| Ständerhöhe | 410 mm |
| Spindel-Ø | 24 mm |
| Spindelbohrung | 10 H 7 mm |
| Spindelführung | 75 mm |
| Grundfläche | 160 x 230 mm |
| Gewicht | 22 kg |
| Hub | 40 mm |
| Kraftübertragung | Kniehebel |
| Modell | HK 800 |
| Nutbreite | 12 mm |
| Ausladung | 90 mm |
| Arbeitshöhe | 50-200 mm |
| Druckkraft | 8 kN |
Nederlands
Deutsch
English
