Gereedschap combi HSS SGEM10 VÖLKEL
M 10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
17,36
exkl. MWST
14,59
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,36
exkl. MWST
11,23
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Steigung | 1,50 mm |
|---|---|
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Schneidstoff | blank |
| Gewinde | M10 |
| Gesamtlänge | 59 mm |
| Kupfer, Messing, Bronzen | empfohlen |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Bohrer-Ø | 8,5 mm |
| Gewinde x Steigung | M10 x 1,50 mm |
Nederlands
Deutsch
English
