FORMAT Spannungsprüfer 1000V 2-polig
Digital
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
99,81
exkl. MWST
83,87
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
84,84
exkl. MWST
71,29
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inSpecificaties
| Wechselspannung | 12– 1500V |
|---|---|
| Drehfeldprüfung | LED |
| Durchgangsprüfung | optisch/akustisch |
| Batteriebestückung | 2 x Micro AAA/LR03 |
| Frequenz | 40– 400Hz |
| Anzeige | LED/LCD |
| Gleichspannung | 12– 1000V |
| Messstellenbeleuchtung | ja |
| Messkategorie | CAT IV 600 V, CAT III 1000 V |
| Polaritätsprüfung | LED |
| Phasenprüfung | LED |
Nederlands
Deutsch
English
