FORMAT Flügeltürenschrank
1950x935x400mm, 7035/5010, 50kg
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
485,52
exkl. MWST
408,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
485,52
exkl. MWST
408,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 7505191.0400 |
|---|---|
| EAN-code | 4067521582138 |
Beschrijving
Specificaties
| Höhe | 1950 mm |
|---|---|
| Farbe | dunkelblau |
| Breite | 930 mm |
| Tiefe | 400 mm |
| Material | Stahl |
| Farbe Gehäuse/Türen | RAL 5010 Enzianblau |
| Farbe Korpus | RAL 7035 Lichtgrau |
Nederlands
Deutsch
English
