Fasefrees 45grad. Z3 inwendige koeling D
25mm voor SOMT09
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
382,48
exkl. MWST
321,41
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
325,11
exkl. MWST
273,20
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 25,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 25 mm |
| Abmessungen Ø d1 | 38 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 25 mm |
| Abmessungen L | 125 mm |
| Abmessungen L1 | 125 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 4,5 mm |
| Zähnezahl | 3 |
| Wendeschneidplatte | SOMT 09T304... |
| Anzahl Schneiden | 3 |
| Aufnahmetyp | Fräsdorn |
| Bearbeitungswinkel | 45 ° |
| Abmessungen L1 | 125 mm |
| Ø d1 = k10 | 25,00 mm |
| DIN | DIN 1835-B |
Nederlands
Deutsch
English
