FAG Zylinderrollenlager
NU348-E-M1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6.873,68
exkl. MWST
5.776,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5.498,94
exkl. MWST
4.620,96
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800169.5350 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801627443 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 500 mm |
| Breite | 95 mm |
| Gewicht | 95,8 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
