FAG Zylinderrollenlager
NU252 E-TB-M1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7.184,32
exkl. MWST
6.037,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5.747,45
exkl. MWST
4.829,79
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800169.4830 |
|---|---|
| EAN-code | 4047643169509 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 480 mm |
| Breite | 80 mm |
| Gewicht | 65,3 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
