FAG Zylinderrollenlager
NU1064-M1-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5.424,07
exkl. MWST
4.558,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.339,25
exkl. MWST
3.646,43
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800169.3290 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801337472 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 320 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 480 mm |
| Breite | 74 mm |
| Gewicht | 46,3 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
