FAG Zylinderrollenlager
NU1048-M1A-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.281,85
exkl. MWST
1.917,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.825,48
exkl. MWST
1.534,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800169.3235 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801337366 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 360 mm |
| Breite | 56 mm |
| Gewicht | 20,2 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
