FAG Vierpunktlager
QJ348-N2-MPA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
13.593,58
exkl. MWST
11.423,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
10.874,86
exkl. MWST
9.138,54
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.1030 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801593915 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 500 mm |
| Breite | 95 mm |
| Gewicht | 98,2 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
