FAG Vierpunktlager
QJ344-N2-MPA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
8.560,29
exkl. MWST
7.193,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6.848,24
exkl. MWST
5.754,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.1020 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801593908 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 460 mm |
| Breite | 88 mm |
| Gewicht | 71,9 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
