FAG Vierpunktlager
QJ338-N2-MPA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5.503,99
exkl. MWST
4.625,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.403,19
exkl. MWST
3.700,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.1010 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 78 mm |
| Gewicht | 49,5 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
