FAG Vierpunktlager
QJ330-N2-MPA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.384,19
exkl. MWST
2.003,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.907,36
exkl. MWST
1.602,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0940 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801237987 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 65 mm |
| Gewicht | 26,8 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
