FAG Vierpunktlager
QJ324-N2-MPA-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.294,98
exkl. MWST
1.088,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.035,99
exkl. MWST
870,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0890 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801268479 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 55 mm |
| Gewicht | 15,7 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
