FAG Vierpunktlager
QJ307-MPA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
90,20
exkl. MWST
75,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
72,16
exkl. MWST
60,64
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0610 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801180832 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 21 mm |
| Gewicht | 0,56 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
