FAG Vierpunktlager
QJ244-N2-MPA-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4.903,04
exkl. MWST
4.120,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.922,43
exkl. MWST
3.296,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0530 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801593731 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 65 mm |
| Gewicht | 37,3 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
