FAG Vierpunktlager
QJ234-N2-MPA-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.024,02
exkl. MWST
1.700,86
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.619,22
exkl. MWST
1.360,69
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0470 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801593670 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 310 mm |
| Breite | 52 mm |
| Gewicht | 19 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
