FAG Vierpunktlager
QJ211-TVP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
90,23
exkl. MWST
75,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
72,19
exkl. MWST
60,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0140 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801180764 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 21 mm |
| Gewicht | 0,67 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
