FAG Vierpunktlager
QJ209-TVP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
69,59
exkl. MWST
58,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
55,67
exkl. MWST
46,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800159.0080 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801267106 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
