FAG Tonnenlager
20308-TVP-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
244,71
exkl. MWST
205,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
195,77
exkl. MWST
164,51
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800157.0580 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801286701 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
