FAG Tonnenlager
20217-K-MB-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
484,66
exkl. MWST
407,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
387,73
exkl. MWST
325,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800157.0330 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801286275 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 28 mm |
| Gewicht | 2,14 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
Nederlands
Deutsch
English
