FAG Tonnenlager
20215-K-TVP-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
399,55
exkl. MWST
335,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
319,65
exkl. MWST
268,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800157.0290 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801014014 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 1,22 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
Nederlands
Deutsch
English
